Sosyal Medyada Ön Plana Çıkmanın Yolları

Sosyal medyada öne çıkmak ve fark yaratmak için şimdi size nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini sizler için derledik. Günümüzde artık hemen hemen herkesin haberleşmek ve bir şeyleri paylaşımda bulunmak için kullanmaya başladığımız sosyal medya, bugün bu basit iletişim ihtiyacının çok daha ötesinde bir yerde duruyor.


2019 Yılında En Popüler Pazarlama Trendleri Neler Olacak

Gün geçtikçe hızına bile yetişemediğimiz sosyal medya durmadan gelişen teknolojisine paralel olarak her gün yepyeni dijital pazarlama trendleri de sürekli kendini güncelliyor.
2018 yılının bitmesine birkaç ay kala, gelecek yılın dijital pazarlama trendleri konuşulmaya başlandı bile.


Sosyal Medyayı İşin Ehline Sorun

Neredeyse yatarken bile yanımızdan ayıramadığımız, hatta çoğu zaman 5 dakikamızı bile ayrı geçiremediğimiz telefonlarımız, tabletlerimiz ve bilgisayarlarımız… Yeni “dijital çağ” kavramı gün geçtikçe akıl almaz bir şekilde hızla gelişmeye devam ediyor. Haftada bir güncelleme gelen uygulamalar, yeni özellikler, yeni cihazlar beraberinde tüm sektörlerde uygulanabilecek bir dijital pazarlamayı da beraberinde getirdi.


Markanız Google’da İlk Sırada Olsun

Google artık dijital dünyada her geçen gün karşımıza çıkıyor öyle değil mi? Sırayla gidecek olursak şimdi, İşletmenizin Web sitenizi kurdunuz, sosyal medya hesaplarınızı oluşturdunuz, reklamlar da verdiniz… Peki SEO diye bir şey hiç duymadınız yada uzanmak istemediğiniz bir yerde duruyor.


Dijital Dünyanın Şekillendirdiği Yeni Nesil Pazarlama

Pazarlama her şeyden önce doğru anlaşılması gereken konulardan birisidir. Çoğu kişi pazarlamayı yanlış tanımlarken, pazarlamayı satışla karıştıranlar bile vardır. Pazarlama, her şeyden önce bir iletişim sürecidir.


İnstagram Yeşil Nokta Özelliği İle Karşımızda

Hepimizin bildiği gibi en çok kullanılan fotoğraf ve video paylaşım uygulaması INSTAGRAM; ilk günlerinden bugüne inanılmaz değişimler yaşadı. Her geçen gün yeni bir özellik ile kullanıcılarını şaşırtmayı başaran uygulama, son zamanlarda art arda gelen hızlı güncellemeleri ile karşımızda.


İnstagram Hesabınızda Etkili Olacak 15 İçerik

Artık markalar açısından en etkili sosyal ağlarından biri olan Instagram’da, var olan takipçilerinizi etkileyecek veya potansiyel takipçilerinize ulaşmanızı sağlayacak içerikler paylaşmak her zaman kolay olmayabiliyor.


Müşteri Deneyiminin Ajanslara Etkisi

Şirketler, müşterileri için mükemmel bir deneyim yaratmayı ister. Fakat ajanslar bunu yerine getirmek için gereken değişiklikleri yapmaya istekli az sayıda çözüm ortağı bulunabiliyor. Müşteri Deneyimi Nedir? Müşteri Deneyimi İçin Neler Yapılabilir?


2018 Yılında Sosyal Medya

Hayatımızda her yıl daha büyük bir yer kaplayan sosyal medyanın, 2018 yılında da etkisini göstermeye devam edeceği kesin. Hatta 2018 Dijital Pazarlama Trendleri arasında bir numaraya gelerek, doğru kullanan markalara devasa avantajlar sağlayacak.


Bir Dijital Ajansla Çalışmak

Hayatımızın her alanında etkili olan dijital dünya, büyük bir hızla gelişiyor. Buna teknolojideki yenilikler de eklendiğinde tüketici davranışlarından, pazarlama stratejilerine kadar her şey bir anda ve büyük bir hızla yön değiştirebiliyor.


Kurumsal Tanıtım Filmi Nasıl Olmalı

Kurumsal tanıtım filmi artık firmaların vitrini haline geldi. Günümüzde firmaların ürün veya hizmetlerini olsun, kurumsal kimliklerini olsun ön plana çıkarmak, müşteriye tanıtmak artık dijital platformların işi olmaya başladı.


Google Reklamları Ne İşe Yarar

Google Adwords, Google arama motorundan yapılan aramalar sonucu ekranda aranan anahtar kelimeyle ilgili en çok alakası olan reklamların gelmesini sağlayan bir sistemdir. Yani Google’ın reklam panelini, Google Adwords oluşturur.