Dijital Pazarlama Hizmetleri

Mobil, web ve etkinlik arayüzlerinin, markalı oyunların tasarımını yapar, kullanıcı deneyimi oluştururuz.

Sertifikalı Adwords uzmanlarıyla, Google’da sizi ve hizmetlerinizi arayan potansiyel müşterilerinize doğru zamanda ulaşmanızı sağlarız.

Google Reklamları, “Arama Motoru Pazarlaması” denildiğinde akla ilk gelen pazarlama yöntemidir.

Google Reklamları, en yaygın kullanılan arama motoru olan Google’un sunduğu, tıklama başına (PPC) maliyetlendirilen, çevrimiçi reklam çeşitlerinin genel adıdır.

Google Reklamlarının; Arama Motoru Reklamları, Görüntülü Ağ Reklamları, Video Reklamları ve Uygulama Reklamları gibi çeşitleri vardır.

Dünyada ve ülkemizde yaygın olarak kullanılan bu sistem; esnekliği, reklam verenin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilmesi ve hızı ile, işletmelerin potansiyel müşterilerine hesaplı ve etkin bir biçimde ulaşmasına imkan sağlamaktadır.

Dijital Dönüşüm

Ölçümleyebiliriz! İçeriğinizin kalitesini, mecranın başarısını, marka sadakatini, iniş sayfasının satış performansını, yeşil buton ile siyah olanın farkını, ekranın sağ üst köşesi ile sol alt köşesinin tüketicide yarattığı algıyı… Seçeneklerin sınırsız olduğu bir mecra için doğru metot ve yaklaşım ile internet üzerinde dönüşüm makinanızı yaratmalısınız.

Ölç, analiz et, optimize et, raporla. Temel dört fonksiyonun teknoloji ile desteklendiği, internet pazarlama araçlarının tümünün sürece dahil edildiği program modeli ile Altugan Medya dijital pazarlama stratejinizi oluşturur ve yönetir.