Reklam Filmi
Reklam filmi çekiminde profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla tanıtım projeleriniz için en iyi çözümleri sunmaktayız. Televizyon Reklam filmi yapımında ve tanıtım filmi çekimlerinde sizinle beraber fikir alışverişinde bulunarak prodüksiyonlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Marka / ürün bilinirliliğini arttırmak için oluşturulan reklam filmi çekimlerinde senaryo, kamera çekimi, animasyon, görsel efekt, seslendirme ve müzik gibi öğelerin bir arada toplanarak profesyonel prodüksiyon hizmetini firmanızın istekleri doğrultunda kurumsal kimliğinize uygun olarak hazırlamaktayız. Altugan Medya profesyonel teknik ekip ve ekipmanlar ile reklam filminizin her ayrıntısı düşünerek hazırlamaktadır.

Reklam Filmi Çekimi Süreci
​Reklam filmi için ihtiyaçlarınızın belirlenmesi, Reklamın hedef kitlesinden esinlenerek oluşturulan düşünce, Anlatı biçimleri ve içeriklerin neler olabileceğinin belirlenmesi, Reklam filmine göre gerekli donelerin hazırlanması, Kamera , Işık sistemleri ve oyuncu ekibiyle reklam filmi çekimi, Efekt programında efektlerin ve animasyonların hazırlanması, Reklam filminin montaj aşaması, HD kalitesinde video formatına dönüştürülmesi (render işlemi),

Televizyon kanallarında reklam vermek istediğinizde reklamın senaryosundan çekim aşamalarına kadar tüm isteklerinizi profesyonel bir şekilde karşılamaktayız.  Jimmy jib , steadycam, şaryo, ışıklar , camera slider gibi tüm kamera ekipmanları , profesyonel oyuncular, kameralar , özel mekanlar ve kameramanlar çekim içeriğine göre hazırlanıp reklam çekimini yapmaktayız.