Pazarlama Teknolojileri
Başarıya ulaşacak bir internet pazarlama stratejisinin temel unsuru teknolojidir. Kullanıcı deneyimi odaklı tasarım, geliştirme ve süreç, tasarlanmış bir marka yolculuğu, kişiye özel üretilmiş içerik, kişiye özel iletişim ve reklamlar ile geri dönüşün sürekli takip edildiği ve geliştirildiği bir dönüşüm makinası yaratılabilir.
Altugan Medya, yapay zeka ile desteklenerek insan kaynağı yükünün azaltıldığı, maliyetlerin kontrol altında tutulduğu, süreçlerin hızlandırıldığı platformlar ile yatırımın geri dönüşü hesaplanmış ve ölçeklenebilir projeler geliştirir ve yönetir.
Pazarlama teknolojileri hizmetleri; Web sitesi tasarım ve geliştirme, Mobil uygulama geliştirme, İçerik yönetim platform, E-ticaret platform hizmetleri.
Marka Danışmanlığı
Markanız tüketicinin karar verdiği anda ilk sırada olabilecek mi?
Başarılı bir marka, hikayesini  tüketicinin bilinçli veya bilinçaltı kararlarına etki edecek güçte üzerinde taşır ve tüketiciye aktarır.
Markalaşma, pazarlama ve iletişim metotlarından oluşmuş uygulamalar bir bütünüdür.
Belirlenen bir stratejiye bağlı kalınarak uygulanacak metotlar arasında temel uygulamalar; Marka danışmanlığı hizmetleri; Marka gelişimi, Marka ismi, Logo tasarımı / Kurumsal kimlik, Marka standartlar kılavuzu, Slogan, Ürün isimlendirme, İçerik stratejisi, Metin yazarlığı, Ürün pazarlama, olarak özetlenebilir. Marka Danışmanlığı hizmetleri; Marka konumlandırma, Marka hikayesi üretme, Kreatif tasarım hizmetleridir.
Tasarım
Markanızın ruhunu ve sitilini belirleyerek, basılı ve digital tasarım konseptini oluşturuyoruz.
Günümüz trendlerini yakından takip ediyoruz. Bu sayede müşterilerimize en güncel çözümleri üretiyor ve hizmet sunuyoruz.